
















Bank Capri
-
Levertijd: 10 - 12 weken
Draai uw scherm om deze configurator te gebruiken.
naar stap 5
naar afronden
U heeft een mooi meubel gezien en wilt kijken welke materialen en kleuren het beste in uw interieur passen? Onze gratis kleurstalen vraagt u eenvoudig aan door hieronder het materiaal en de gewenste kleur te kiezen en deze toe te voegen aan de winkelwagen. De kleurstalen worden binnen 3 werkdagen verstuurd.
- Zowel in leer als stof
- 4,8/5 op Trustpilot
- Géén aanbetaling
- Gratis bezorging
- Leverbaar in leer en stof
- Gratis bezorging en montage
- Bestellen zonder aanbetaling
Zetel Capri
Wie een plek zoekt om echt in weg te kruipen, vindt in de Capri precies wat hij zoekt. Door de hogere armleuningen voelt deze zetel heerlijk geborgen aan, bijna als een warme omhelzing. Het geeft de zetel bovendien een stevig en krachtig profiel dat direct opvalt in je kamer. Of je nu een avondje wilt Netflixen of gezellig wilt bijpraten met vrienden, de Capri biedt de perfecte balans tussen een zachte zit en een stoer uiterlijk.
Kies de bekleding die je echt aanspreekt
De Capri verandert compleet van sfeer door de bekleding en kleur die je kiest. Voor een natuurlijke uitstraling zijn stoffen zoals de Mine (linnen-look) of de grovere Alpine erg populair. Wil je liever iets dat zacht en luxe aanvoelt, dan zijn de Adore velvet of de Bull ecoleer prachtige opties. Zoek je een zetel die echt gaat leven? Ons geschuurde Africa leer is een natuurproduct in zijn puurste vorm. Je ziet de geschiedenis in het leer terug, zoals kleine littekens of kleurnuances, wat de Capri dat karakteristieke ruige randje geeft. Hierdoor is geen enkele zetel hetzelfde.
Maak de zetel die in jouw woonkamer past
Bij de Capri hoef je niet te kiezen voor een standaardoplossing; we bouwen hem namelijk precies in het formaat dat jij nodig hebt. Zo kun je gaan voor een royale 3,5-zits met een losse fauteuil, maar we maken net zo makkelijk een hoeksalon met een smalle of juist brede chaise longue. Heb je echt de ruimte? Dan is een grote U-opstelling ideaal om met het hele gezin op te relaxen. Vergeet ook de hocker niet: deze schuif je er makkelijk bij als je je benen wilt strekken of als je een extra zitplek tekort komt voor visite.
Stel de Capri direct online samen in de gewenste opstelling en kleur, of kom naar onze showroom om dit model in het echt te bewonderen en alle materialen zelf te voelen en te vergelijken!
Dit model staat in onze showroom in Sliedrecht.
Showroom Sliedrecht
Robuuste Tafels
Blankenstraat 4
3364BB Sliedrecht
Tel. 078 48 32 59
Klik hier voor de openingstijden en routebeschrijving
Je bent altijd welkom om binnen te lopen. Wil je er zeker van zijn dat we rustig de tijd voor je kunnen nemen? Plan dan eenvoudig een afspraak in. Zo weet je zeker dat één van onze experts alle aandacht heeft voor jouw wensen en ruimte.
Maak een afspraak| Fauteuil Capri | 109cm |
| Zetel Capri 1,5 zits | 134cm |
| Zetel Capri 2 zits | 164cm |
| Zetel Capri 2,5 zits | 194cm |
| Zetel Capri 3 zits | 224cm |
| Zetel Capri 3,5 zits | 244cm |
| Element Capri 1,5 zits | 112cm |
| Element Capri 2 zits | 142cm |
| Element Capri 2,5 zits | 172cm |
| Element Capri 3 zits | 202cm |
| Element Capri 3,5 zits | 222cm |
| Element Capri 1,5 zits no arm | 90cm |
| Element Capri 2 zits no arm | 120cm |
| Element Capri 2,5 zits no arm | 150cm |
| Element Capri 3 zits no arm | 180cm |
| Element Capri 3,5 zits no arm | 200cm |
| Hoek Element Capri 90 graden | 94cm |
| Chaise Longue Capri smal | 98x154cm |
| Chaise Longue Capri breed | 113x154cm |
| Hocker Capri 94x94cm | 94x94cm |
| Totale diepte | 94cm |
| Zitting diepte | 53cm |
| Zitting hoogte | 45cm |
| Totale hoogte | 79cm |
| Rugkussen hoogte | 40cm |
| Arm hoogte | 71cm |
| Arm breedte | 25cm |
| Type vering | Nosag veren |
| Zitvulling | Koudschuim HR40 |
| Zit afdek | 80/20% schuimvlok en fibreballs |
| Rug vulling | Koudschuim HR28 en singelbanden |
| Rug afdek | 80/20% schuimvlok en fibreballs |
| Zitkussens | Vast |
| Rugkussens | Vast |
| Materiaal | diverse materialen |
| Kleur | leverbaar in diverse kleuren leer en stof |
-
Zetel Tivoli3 zits vanaf € 1.659,00
-
Zetel Domingo3 zits vanaf € 1.399,00
-
Zetel Rigolato3 zits vanaf € 1.119,00
-
Zetel Betisvanaf € 1.549,00
-
Zetel Freya3 zits vanaf € 1.919,00
-
Zetel Verano3 zits vanaf € 1.659,00
-
Zetel Manley3 zits vanaf € 1.709,00
-
Zetel Toulon3 zits vanaf € 1.299,00
-
Zetel Sorrento3 zits vanaf € 1.599,00
-
Zetel Salerno3 zits vanaf € 1.179,00









