









































































































Bank Toulon
-
Levertijd: 12 - 14 weken
Draai uw scherm om deze configurator te gebruiken.
naar stap 5
naar afronden
U heeft een mooi meubel gezien en wilt kijken welke materialen en kleuren het beste in uw interieur passen? Onze gratis kleurstalen vraagt u eenvoudig aan door hieronder het materiaal en de gewenste kleur te kiezen en deze toe te voegen aan de winkelwagen. De kleurstalen worden binnen 3 werkdagen verstuurd.
-
Bank Toulon3 zits arm links, open eiland rechts - Silent Antraciet. Optie 5 jaar garantie met All in House. Inclusief levering en montageVan € 2.698,00 voor € 1.350,00
- Zowel in leer als stof
- 4,8/5 op Trustpilot
- Géén aanbetaling
- Gratis bezorging
- Leverbaar in leer en stof
- Gratis bezorging en montage
- Bestellen zonder aanbetaling
Zetel Toulon: optimaal zitcomfort en stijl
Zetel Toulon is dé zetel om uw woonkamer een nieuwe look te geven. Met zijn unieke kenmerken en waanzinnig comfortabele zit is deze zetel een absolute aanwinst voor uw interieur. De zetel is voorzien van een memory foam vulling, waardoor u kunt genieten van ultiem comfort. Deze vulling past zich aan uw lichaam aan en zorgt voor een perfecte ondersteuning. Of u nu ontspant met een goed boek of gezellig samenkomt met vrienden en familie, de Toulon biedt u een heerlijke plek om te zitten en te relaxen.
Diverse opstellingen voor uw ideale zetel
Bij Robuuste Tafels begrijpen we dat geen interieur hetzelfde is. Daarom bieden we de Toulon aan in verschillende opstellingen, zoals een rechte zetel, hoeksalon of u-opstelling. U heeft de vrijheid om de ideale samenstelling te kiezen die perfect past bij uw ruimte en wensen.
Ontdek onze ruime materiaalkeuze
De zetel is verkrijgbaar in een breed scala aan materialen. Neem een kijkje op materialenpagina en ontdek de diverse opties die beschikbaar zijn. Van zacht fluweel tot grof geweven stof of robuust leer. Bestel vandaag nog en geniet binnenkort van uw nieuwe favoriete zitplek!
Dit is een online only product en is niet aanwezig in onze showroom, bestellen kan eenvoudig via de website met onze unieke 100% tevredenheidsgarantie.
| Zetel Toulon 1,5 zits | 132cm |
| Zetel Toulon 2 zits | 176cm |
| Zetel Toulon 2,5 zits | 206cm |
| Zetel Toulon 3 zits | 226cm |
| Element Toulon 1,5 zits met 1 arm | 114cm |
| Element Toulon 2 zits met 1 arm | 158cm |
| Element Toulon 2,5 zits met 1 arm | 188cm |
| Element Toulon 3 zits met 1 arm | 208cm |
| Chaise longue Toulon met 1 arm | 114x172cm |
| Open eiland Toulon zonder plaat | 93x220cm |
| Open eiland Toulon met plaat | 93x256cm |
| Hoek element Toulon 90 graden | 96x96cm |
| Hocker Toulon 96x65x46cm | 96x65x46cm |
| Totale diepte | 95cm |
| Zitting diepte | 57cm |
| Zitting hoogte | 43cm |
| Totale hoogte | 79cm |
| Rugkussen hoogte | 40cm |
| Arm hoogte | 64cm |
| Arm breedte | 22cm |
| Zitvulling | Lastilux |
| Zit afdek | Diolenwattenafdeklaag |
| Rug vulling | Sandwich koudschuim HR30/25 |
| Rug afdek | Diolenwattenafdeklaag |
| Zitkussens | Vast |
| Rugkussens | Vast |
| Materiaal | diverse materialen |
| Kleur | leverbaar in diverse kleuren leer en stof |
-
Zetel Tivoli3 zits vanaf € 1.659,00
-
Zetel Domingo3 zits vanaf € 1.399,00
-
Zetel Rigolato3 zits vanaf € 1.119,00
-
Zetel Betisvanaf € 1.549,00
-
Zetel Freya3 zits vanaf € 1.919,00
-
Zetel Verano3 zits vanaf € 1.659,00
-
Zetel Manley3 zits vanaf € 1.709,00
-
Zetel Sorrento3 zits vanaf € 1.599,00
-
Zetel Salerno3 zits vanaf € 1.179,00
-
Zetel Vargas3 zits vanaf € 1.869,00









