



















Bank Verano
-
Levertijd: 10 - 12 weken
Draai uw scherm om deze configurator te gebruiken.
naar stap 5
naar afronden
U heeft een mooi meubel gezien en wilt kijken welke materialen en kleuren het beste in uw interieur passen? Onze gratis kleurstalen vraagt u eenvoudig aan door hieronder het materiaal en de gewenste kleur te kiezen en deze toe te voegen aan de winkelwagen. De kleurstalen worden binnen 3 werkdagen verstuurd.
- Zowel in leer als stof
- 4,8/5 op Trustpilot
- Géén aanbetaling
- Gratis bezorging
- Leverbaar in leer en stof
- Gratis bezorging en montage
- Bestellen zonder aanbetaling
Zetel Verano
De Verano is een zetel die direct sfeer brengt in je zithoek dankzij de bijzondere afwerking van de rugleuning. Waar bij andere banken vaak wordt gekozen voor een vlakke rug, heeft de Verano een ruitstiksel dat de zetel een eigen voorkomen geeft. De combinatie van de ronde rug en armleuningen met de slanke, zwart metalen pootjes zorgt voor een mooi evenwicht. Omdat de kussens vast in de zetel zitten, hoef je nooit kussens op te schudden en blijft het geheel er altijd verzorgd en strak uitzien.
Jouw keuze in stof en kleur
De Verano krijgt pas echt een eigen look als je het materiaal kiest dat bij jou past. We hebben veel verschillende stoffen die zacht aanvoelen of juist een mooie, voelbare structuur hebben. Ook ons bekende geschuurde Africa leer is een goede match voor dit model. Dit leer voelt soepel aan, maar je ziet nog wel de natuurlijke littekens en krasjes die het leer een ruig randje geven. Welke kleur of welk materiaal je ook kiest, je maakt van deze zetel een uniek item dat precies aansluit bij jouw woonwensen.
Van een knusse hoek tot een grote gezinshoek
Geen enkele woonkamer is hetzelfde, en daarom kun je de Verano precies zo laten bouwen als jij dat wilt. Of je nu droomt van een compacte tweezits of juist de ruimte hebt voor een enorme U-opstelling, wij maken het voor je in bijna elke gewenste maat. Maak de zithoek compleet met een bijpassende hocker: dit is niet alleen een fijne plek voor je benen, maar dient ook als handige extra zitplaats voor gasten. Mocht je het comfort van deze zetel heerlijk vinden, maar zoek je net een andere afwerking voor de rug? Dan zijn de Tivoli met verticale banen of de Sierra met de gladde rugleuning goede alternatieven. Zo vind je altijd de variant die het beste aansluit bij jouw woonwensen.
Zie jij de Verano al in jouw woonkamer staan? Stel de zetel eenvoudig online samen in je favoriete opstelling en kleur, of kom gezellig langs in de showroom om even proef te zitten!
Dit is een online only product en is niet aanwezig in onze showroom, bestellen kan eenvoudig via de website met onze unieke 100% tevredenheidsgarantie. In onze showroom in Sliedrecht staan verschillende vergelijkbare banken.
| Zetel Verano 2 zits | 188cm |
| Zetel Verano 2,5 zits | 208cm |
| Zetel Verano 3 zits | 228cm |
| Zetel Verano 3,5 zits | 248cm |
| Element Verano 2 zits no arm | 140cm |
| Element Verano 2,5 zits no arm | 160cm |
| Element Verano 3 zits no arm | 180cm |
| Element Verano 3,5 zits no arm | 200cm |
| Element Verano 2 zits met 1 arm | 164cm |
| Element Verano 2,5 zits met 1 arm | 184cm |
| Element Verano 3 zits met 1 arm | 204cm |
| Element Verano 3,5 zits met 1 arm | 224cm |
| Hocker Verano | 70x110cm |
| Hoek element Verano 90 graden | 92x92cm |
| Hoek met open eiland Verano | 94x218cm |
| Totale diepte | 95cm |
| Zitting diepte | 60cm |
| Zitting hoogte | 45cm |
| Totale hoogte | 82cm |
| Rugkussen hoogte | 45cm |
| Arm hoogte | 66cm |
| Arm breedte | 25cm |
| Type vering | Nosag veren |
| Zitvulling | Koudschuim HR35 |
| Zit afdek | Dacron |
| Rug vulling | Koudschuim HR23 |
| Rug afdek | Dacron |
| Zitkussens | Vast |
| Rugkussens | Vast |
| Materiaal | diverse materialen |
| Kleur | leverbaar in diverse kleuren leer en stof |
-
Zetel Tivoli3 zits vanaf € 1.659,00
-
Zetel Domingo3 zits vanaf € 1.399,00
-
Zetel Rigolato3 zits vanaf € 1.119,00
-
Zetel Betisvanaf € 1.549,00
-
Zetel Freya3 zits vanaf € 1.919,00
-
Zetel Manley3 zits vanaf € 1.709,00
-
Zetel Toulon3 zits vanaf € 1.299,00
-
Zetel Sorrento3 zits vanaf € 1.599,00
-
Zetel Salerno3 zits vanaf € 1.179,00
-
Zetel Vargas3 zits vanaf € 1.869,00









