






















Bank Freya
-
Levertijd: 10 - 12 weken
Draai uw scherm om deze configurator te gebruiken.
naar stap 5
naar afronden
U heeft een mooi meubel gezien en wilt kijken welke materialen en kleuren het beste in uw interieur passen? Onze gratis kleurstalen vraagt u eenvoudig aan door hieronder het materiaal en de gewenste kleur te kiezen en deze toe te voegen aan de winkelwagen. De kleurstalen worden binnen 3 werkdagen verstuurd.
- Zowel in leer als stof
- 4,8/5 op Trustpilot
- Géén aanbetaling
- Gratis bezorging
- Leverbaar in leer en stof
- Gratis bezorging en montage
- Bestellen zonder aanbetaling
Zetel Freya
Met de Freya kies je voor een zetel dat volledig in het teken staat van comfort. Het lounge-uiterlijk wordt gekenmerkt door diepe zittingen en royale, zachte kussens waar je heerlijk in weg kunt zakken. Deze loungezetel is speciaal ontworpen voor wie van de zithoek een echte ontspanplek wil maken. De robuuste vormen en de lage, uitnodigende opbouw zorgen ervoor dat de zetel direct een gevoel van rust en luxe in je woonkamer brengt. De Freya vormt hiermee de ideale basis voor een interieur waarin geleefd mag worden en waar ontspanning altijd vooropstaat.
Eindeloze opstellingen voor elke ruimte
Je hebt de vrijheid om te kiezen voor een rechte zetel in diverse breedtes voor een overzichtelijke uitstraling, of ga voor een L-zetel met een open eiland om een ruimtelijk effect in de kamer te behouden. Voor wie echt wil languit ontspannen, is de chaise longue een favoriete optie; deze is beschikbaar in zowel een smalle als een brede uitvoering. Wil je liever een geborgen hoek creëren? Dan kun je er ook voor kiezen om de zetel aan beide kanten te voorzien van armleuningen. Heb je echt de ruimte? Stel dan een royale U-opstelling samen met aan beide kanten een comfortabel liggedeelte, zodat er voor iedereen een eigen plek is om heerlijk te loungen.
Kies de uitstraling die bij je past
De sfeer van de Freya bepaal je helemaal zelf met de ruime keuze aan materialen uit onze collectie. Denk bijvoorbeeld aan de fluwele touch van luxe veloursstoffen zoals Adore en Juke, die de zetel een zachte en elegante aanblik geven. Voor een stoerder uiterlijk kun je kiezen uit diverse geweven stoffen in verschillende texturen. Of je nu houdt van een fijne, subtiele weving of juist van een grove, robuuste stof die de vormen van de zetel benadrukt: er is altijd een optie die aansluit bij jouw woonstijl. Zoek je een zetel die met de jaren alleen maar mooier wordt? Kies dan voor het luxe Africa leer. Dit is een geschuurde leersoort van topkwaliteit met een ruige, doorleefde uitstraling.
Stel jouw ideale Freya zetel eenvoudig samen en bestel! Wil je de verschillende materialen liever eerst zelf zien en voelen? Je bent van harte welkom in onze showroom voor een persoonlijk advies en een goede kop koffie!
Dit model staat in onze showroom.
Showroom Sliedrecht
Robuuste Tafels
Blankenstraat 4
3364BB Sliedrecht
Tel. 078 48 32 59
Klik hier voor de openingstijden en routebeschrijving
Je bent altijd welkom om binnen te lopen. Wil je er zeker van zijn dat we rustig de tijd voor je kunnen nemen? Plan dan eenvoudig een afspraak in. Zo weet je zeker dat één van onze experts alle aandacht heeft voor jouw wensen en ruimte.
Maak een afspraak
| Zetel Freya 1,5 zits | 125cm |
| Zetel Freya 2 zits | 170cm |
| Zetel Freya 2,5 zits | 200cm |
| Zetel Freya 3 zits | 230cm |
| Zetel Freya 4 zits | 256cm |
| Element Freya 1,5 zits met 1 arm | 101cm |
| Element Freya 2 zits met 1 arm | 146cm |
| Element Freya 2,5 zits met 1 arm | 176cm |
| Element Freya 3 zits met 1 arm | 206cm |
| Element Freya 4 zits met 1 arm | 236cm |
| Element Freya 1,5 zits no arm | 77cm |
| Element Freya 2 zits no arm | 122cm |
| Element Freya 2,5 zits no arm | 152cm |
| Element Freya 3 zits no arm | 182cm |
| Element Freya 4 zits no arm | 212cm |
| Hoek element Freya 90 graden | 96x96cm |
| Chaise longue Freya smal | 85x161cm |
| Chaise longue Freya breed | 100x161cm |
| Open eiland Freya smal | 122x98cm |
| Open eiland Freya breed | 137x98cm |
| Hocker Freya 75x75x44cm | 75x75x44cm |
| Hocker Freya 100x75x44cm | 100x75x44cm |
| Totale diepte | 98cm |
| Zitting diepte | 63cm |
| Zitting hoogte | 44cm |
| Totale hoogte | 73cm |
| Arm hoogte | 57cm |
| Arm breedte | 24cm |
| Type vering | Nosag veren |
| Zitvulling | Koudschuim HR35 |
| Zit afdek | Veren en fibre mix |
| Rug vulling | Koudschuim HR28 |
| Rug afdek | Veren en fibre mix |
| Zitkussens | Vast |
| Rugkussens | Vast |
| Materiaal | diverse materialen |
| Kleur | leverbaar in diverse kleuren leer en stof |
| Frame materiaal | Massief hout en multiplex |
| Type poot | Kunststof |
| Zitcomfort | Zacht |
| Bestellen | Zonder aanbetaling |
| Levertijd | 10 - 12 weken |
| Levering | Inclusief montage service |
| Garantie | 100% tevredenheidsgarantie |
| Productsoort |
-
Zetel Rigolato3 zits vanaf € 1.119,00
-
Zetel Playvanaf € 1.499,00
-
Zetel Betisvanaf € 1.549,00
-
Zetel Mykonos3 zits vanaf € 1.359,00
-
Zetel Domingo3 zits vanaf € 1.399,00
-
Zetel Modeste3 zits vanaf € 1.758,00
-
Zetel Carapelle3 zits vanaf € 1.798,00
-
Zetel Verano3 zits vanaf € 1.659,00
-
Zetel Toulon3 zits vanaf € 1.299,00
-
Zetel Sorrento3 zits vanaf € 1.599,00









