





































Barkruk Vignola
-
Levertijd:
- v.a. €549,- gratis thuis
- Gratis interieuradvies
- Tevredenheidsgarantie
- 4,8/5 op Trustpilot
- Vanaf €549,- gratis bezorgd
- 4,8 / 5 op Trustpilot
- 100% tevredenheidsgarantie
Barkruk Vignola
De luxe en industriële barkruk Vignola is doorgaans direct uit voorraad leverbaar in vier kleuren: lichtbruin, donkerbruin, groen en antraciet. Deze kruk heeft een stoer en zelfverzekerd karakter. Industrieel staat voor een stoer en robuust design, soms met een heuse vintage look. De truc zit hem in het maken van de juiste combinaties en de kwaliteit van de materialen die gebruikt zijn.
Het metalen frame is voorzien van een beschermende zwarte poedercoat en maakt de stoere industriële uitstraling compleet. De lasnaden worden geschuurd om te zorgen dat er geen bramen/ scherpe randen aan zitten en dit blijf je zien in het uiteindelijke product van de industriële collectie. Tevens heeft deze barkruk een rug- en voetensteun, wat zorgt voor fijn zitcomfort!
All in House
5 jaar geen vlekken! Kies voor All in House en u heeft 5 jaar lang geen omkijken naar vlekken van o.a. alles wat je kan eten en drinken. Naast de vlekkenservice bieden we ook 5 jaar constructieservice, waarbij we gratis aan huis de meest uiteenlopende zaken voor u oplossen. Denk hierbij aan het herstellen van losgeraakte stiknaden, verhelpen van piep- en kraakgeluiden of het opvullen van zitgedeelten. Kijk voor meer informatie op All in House.
Dit is een online only product en staat niet in onze showroom, bestellen kan eenvoudig via de website met onze unieke 100% tevredenheidsgarantie.
Showroom Sliedrecht
Robuuste Tafels
Blankenstraat 4
3364BB Sliedrecht
Tel. 078 48 32 59
Klik hier voor de openingstijden en routebeschrijving
Je bent altijd welkom om binnen te lopen. Wil je er zeker van zijn dat we rustig de tijd voor je kunnen nemen? Plan dan eenvoudig een afspraak in. Zo weet je zeker dat één van onze experts alle aandacht heeft voor jouw wensen en ruimte.
Maak een afspraak| Zithoogte | 67cm |
| Zitdiepte | 42cm |
| Totale breedte | 50cm |
| Totale hoogte | 101cm |
| Totale diepte | 61cm |
| Materiaal | microvezel |
| Kleur | leverbaar in 4 kleuren |
| Vulling | polyetherschuim |
| Diepte | 61cm |
| Bestellen | Zonder aanbetaling |
| Levertijd | 5-15 werkdagen |
| Levering | Inclusief montage service |
| Garantie | 100% tevredenheidsgarantie |
| Productsoort |
-
Barkruk Paluzzovanaf € 399,00
-
Barkruk Massimovanaf € 389,00
-
Barkruk Fiorentinovanaf € 359,00
-
Barkruk Kayalivanaf € 359,00
-
Barkruk Alconvanaf € 389,00
-
Barkruk Lombardivanaf € 339,00
-
Barkruk Dempseyvanaf € 359,00
-
Barkruk Cortona€ 219,00
-
Barkruk Artisanvanaf € 399,00
-
Barkruk Dorianavanaf € 389,00









