
















Eetkamerstoel Samos
-
Levertijd:
- 30 dagen proefzitten! Gratis retour
- Gratis bezorging vanaf € 549,00
- 100% tevredenheidsgarantie
Eetkamerstoel Samos
De draaibare eetkamerstoel Samos is uitgevoerd in naturel eikenhout en voorzien van een elegante kuipzitting. Dankzij de ergonomische vorm krijgt u de juiste ondersteuning tijdens het eten, terwijl de armleuningen zorgen voor extra comfort. Bovendien zijn deze stoelen goed te behandelen met onze All-in House service, waardoor u geniet van een 5-jarige vlekvrije ervaring en extra bescherming tegen vuil en slijtage. Zo blijft uw stoel jarenlang mooi en verzorgd!
Verkrijgbaar in 2 natuurlijke tinten
De Samos stoel is verkrijgbaar in: Beige white en Light grey. Twee veelzijdige kleuren die moeiteloos passen in verschillende interieurstijlen. Of u nu een subtiel contrast zoekt of een harmonieuze look wilt creëren, deze stoelen bieden altijd de perfecte match. Dankzij het comfortabele ontwerp geniet u zowel tijdens een uitgebreid diner als bij een snelle maaltijd van optimaal zitgemak.
De perfecte eetkamertafel voor de Samos stoel
Op zoek naar de ideale eettafel bij de Samos stoel? De Le Mans eettafel biedt eindeloze mogelijkheden en is volledig naar wens samen te stellen. Kies voor prachtige natureltinten voor een tijdloze uitstraling, of ga voor een diepe, donkere tint zoals Deer Brown, Navia Brown of Night Glow voor een luxe en warme sfeer. Vooral de Beige White Samos stoel past hier perfect bij en zorgt voor een harmonieuze look en een prachtig contrast.
Wacht niet langer en bestel de Samos eetkamerstoel vandaag nog! Liever eerst inspiratie opdoen? Bezoek dan onze showroom en ontdek alle mogelijkheden.
Dit is een online only product en staat niet in onze showroom, bestellen kan eenvoudig via de website met onze unieke 100% tevredenheidsgarantie.
Showroom Sliedrecht
Robuuste Tafels
Blankenstraat 4
3364BB Sliedrecht
Tel. 078 48 32 59
Klik hier voor de openingstijden en routebeschrijving
Je bent altijd welkom om binnen te lopen. Wil je er zeker van zijn dat we rustig de tijd voor je kunnen nemen? Plan dan eenvoudig een afspraak in. Zo weet je zeker dat één van onze experts alle aandacht heeft voor jouw wensen en ruimte.
Maak een afspraak| Zithoogte | 50cm |
| Zitdiepte | 45cm |
| Arm hoogte | 60cm |
| Totale breedte | 61cm |
| Totale hoogte | 78,5cm |
| Totale diepte | 59cm |
| Materiaal | Puente stof |
| Kleur | leverbaar in 2 kleuren |
| Vulling | polyetherschuim |
| Bestellen | Zonder aanbetaling |
| Levertijd | 5 - 15 werkdagen |
| Levering | Inclusief montage service |
| Garantie | 100% tevredenheidsgarantie |
| Productsoort |
-
Eetkamerstoel Aranci€ 139,00 -
Eetkamerstoel Connor€ 289,00 -
Eetkamerstoel Bowievanaf € 239,00 -
Eetkamerstoel Emiliavanaf € 229,00 -
Eetkamerstoel Alvesta€ 299,00 -
Eetkamerstoel Helsinkivanaf € 379,00 -
Eetkamerstoel Caenvanaf € 319,00 -
Eetkamerstoel Fiorentinovanaf € 389,00 -
Eetkamerstoel Leahvanaf € 409,00 -
Eetkamerstoel Orei€ 229,00