












































Fauteuil Cecina
-
Levertijd: 10 - 12 weken
U heeft een mooi meubel gezien en wilt kijken welke materialen en kleuren het beste in uw interieur passen? Onze gratis kleurstalen vraagt u eenvoudig aan door hieronder het materiaal en de gewenste kleur te kiezen en deze toe te voegen aan de winkelwagen. De kleurstalen worden binnen 3 werkdagen verstuurd.
- 30 dagen proefzitten! Gratis retour
- Gratis bezorging vanaf € 549,00
- 100% tevredenheidsgarantie
Relaxfauteuil Cecina
Dankzij een ruime keuze aan materialen en kleuren kunt u relaxfauteuil Cecina volledig naar uw eigen smaak en ontspan behoeften samenstellen. Of u nu gaat voor een klassieke uitstraling of een moderne look, er is altijd een uitvoering die bij u past. Daarnaast biedt deze fauteuil diverse functies voor extra comfort, zoals verstelbare rugleuningen en optionele verwarming. Ook het onderstel is aan te passen. Kies uit verschillende voetopties om uw Cecina fauteuil helemaal af te maken!
Diverse onderstellen mogelijk
Voor uw fauteuil kunt u kiezen uit verschillende voetopties, waaronder een stervoet, een schijf in ronde of vierkante uitvoering en een houten voet. De houten voet is leverbaar in twee prachtige kleuren: een lichte, natuurlijke tint en een warm gebrande kleur voor extra sfeer. Hiermee geeft u uw fauteuil een persoonlijke uitstraling. Voeten A, N, G en K kunnen in verschillende RAL-kleuren. Zo stelt u uw Cecina precies samen zoals u dat wilt.
Geef Cecina een unieke uitstraling
Stel uw relaxfauteuil Cecina volledig naar wens samen en maak er uw eigen unieke meubelstuk van. Kies uit diverse materialen en kleuren die perfect bij uw interieur passen. Daarnaast bepaalt u of de fauteuil werkt op een stekker of een handige oplaadbare accu. Als extra is er de optie om verwarming toe te voegen, ideaal voor de koude dagen Voor een comfortabele zithouding kiest u een lendekussen of een elektrische lendepomp. De hoofdsteun is zowel handmatig als elektrisch verstelbaar voor de perfecte zithouding.
Heeft u uw keuze al gemaakt? Stel dan uw ideale Cecina relaxfauteuil samen in de online configurator en bestel met onze unieke 100% tevredenheidsgarantie! Of kom langs in onze showroom voor meer woonideeën!
Vergelijkbaar model Fauteuil Tammy staat in onze showroom.
Showroom Sliedrecht
Robuuste Tafels
Blankenstraat 4
3364BB Sliedrecht
Tel. 078 48 32 59
Klik hier voor de openingstijden en routebeschrijving
Je bent altijd welkom om binnen te lopen. Wil je er zeker van zijn dat we rustig de tijd voor je kunnen nemen? Plan dan eenvoudig een afspraak in. Zo weet je zeker dat één van onze experts alle aandacht heeft voor jouw wensen en ruimte.
Maak een afspraak| Zithoogte | 50cm |
| Zitdiepte | 53cm |
| Tussen de armen | 51cm |
| Totale breedte | 83cm |
| Totale hoogte | 116cm |
| Totale diepte | 78-150cm |
| Materiaal | diverse materialen |
| Vulling | koudschuim met dacron zit en rugbed |
| Kleur | leverbaar in diverse kleuren leer en stof |
| Bestellen | Zonder aanbetaling |
| Levertijd | 10 - 12 weken |
| Levering | Inclusief montage service |
| Garantie | 100% tevredenheidsgarantie |
| Productsoort |
-
Fauteuil Capuavanaf € 629,00+3 varianten
-
Eetkamerzetel Pesara ovaalvanaf € 1.229,00+1 variant
-
Eetkamerstoel Pesaravanaf € 469,00
-
Eetkamerstoel Linnea€ 279,00
-
Eetkamerzetel Pesaravanaf € 1.029,00+8 varianten
-
Eetkamerstoel Casettevanaf € 769,00
-
Eetkamerzetel Mentonvanaf € 1.049,00
-
Fauteuil Forestavanaf € 699,00
-
Fauteuil Antoniovanaf € 1.149,00
-
Eetkamerstoel Hailey€ 219,00









