
















Barkruk Lindy
-
Levertijd:
- v.a. €549,- gratis thuis
- Gratis interieuradvies
- Tevredenheidsgarantie
- 4,8/5 op Trustpilot
- Vanaf €549,- gratis bezorgd
- 4,8 / 5 op Trustpilot
- 100% tevredenheidsgarantie
Barkruk Lindy
Barkruk Lindy is een mooie slanke barkruk met een comfortabel kuipje voor een goed zitcomfort. Het metalen frame is voorzien van een beschermende zwarte poedercoat en zorgt voor een stoer tintje. Daarnaast is de barkruk ook nog eens 180 graden draaibaar, wat heel praktisch is in een kleinere ruimte.
Makkelijk combineren
De Lindy barkruk is verkrijgbaar in twee kleuren Miami stof, namelijk in taupe en in dark-grey. Deze neutrale kleuren zijn heel makkelijk te combineren met andere tinten in huis. De mooie vormgeving van deze kruk past goed in verschillende interieurstijlen. Bijvoorbeeld in een moderne, industriële of Scandinavische setting.
Snel in huis
Het fijne van deze barkrukken is dat ze uit voorraad leverbaar zijn. Zo kunt u snel genieten en geeft u uw interieur een nieuwe look. Om de barkrukken in het echt te bewonderen bent u van harte welkom in onze showroom in Sliedrecht. Of bestel online en laat u thuis verassen door het prachtige design!
Deze poef staat in onze showroom in Sliedrecht.
Showroom Sliedrecht
Robuuste Tafels
Blankenstraat 4
3364BB Sliedrecht
Tel. 078 48 32 59
Klik hier voor de openingstijden en routebeschrijving
Je bent altijd welkom om binnen te lopen. Wil je er zeker van zijn dat we rustig de tijd voor je kunnen nemen? Plan dan eenvoudig een afspraak in. Zo weet je zeker dat één van onze experts alle aandacht heeft voor jouw wensen en ruimte.
Maak een afspraak| Zithoogte | 65cm |
| Zitdiepte | 40cm |
| Totale breedte | 51cm |
| Totale hoogte | 93cm |
| Materiaal | Miami stof / Bull eco leder |
| Kleur | leverbaar in 2 kleuren |
| Vulling | polyetherschuim |
| Bestellen | Zonder aanbetaling |
| Levertijd | 5 - 15 werkdagen |
| Levering | Inclusief montage service |
| Garantie | 100% tevredenheidsgarantie |
| Productsoort |









