














































Barkruk Nardo
-
Levertijd: 10 – 12 weken
U heeft een mooi meubel gezien en wilt kijken welke materialen en kleuren het beste in uw interieur passen? Onze gratis kleurstalen vraagt u eenvoudig aan door hieronder het materiaal en de gewenste kleur te kiezen en deze toe te voegen aan de winkelwagen. De kleurstalen worden binnen 3 werkdagen verstuurd.
-
Barkruk Nardo (set van 3)antigo leer cognac - antigo leer grey - bull eco leder caramel - zithoogte 68cm. Optie 5 jaar garantie met All in House. Inclusief levering en montageVan € 1.597,00 voor € 950,00
- v.a. €549,- gratis thuis
- Gratis interieuradvies
- Tevredenheidsgarantie
- 4,8/5 op Trustpilot
- Vanaf €549,- gratis bezorgd
- 4,8 / 5 op Trustpilot
- 100% tevredenheidsgarantie
Barkruk Nardo
Met barkruk Nardo geniet je van een stoere uitstraling en uitstekend zitcomfort. Dankzij de dikke kussens in zowel rugleuning als zitting kun je urenlang comfortabel zitten. De bies die over de rug en armleuningen loopt, geeft de barkruk een luxe detail. Je hebt de keuze uit een uitvoering met of zonder armleuningen en uit twee zithoogtes: 68cm of 78cm, zodat je altijd de ideale match vindt voor jouw bar of kookeiland. Het stevige stalen onderstel met matzwarte afwerking maakt de industriële look helemaal af.
Kies jouw kleur en materiaal
Barkruk Nardo past zich moeiteloos aan jouw interieur aan en geeft je de vrijheid om zelf de uitstraling te bepalen. Jij kiest namelijk het materiaal én de kleur van de bekleding. Ga je voor stoer leer in warme, natuurlijke tinten voor een robuuste en industriële look? Of past een zachte, geweven stof in een frisse kleur beter bij jouw persoonlijke smaak en moderne inrichting? De mogelijkheden zijn eindeloos, waardoor je altijd een barkruk creëert die perfect aansluit bij jouw wooninrichting.
Maak je set compleet met de Nardo serie
Wil je eenheid creëren in je interieur en een samenhangende uitstraling neerzetten? De Nardo heeft ook een bijpassende eetkamerstoel en eetkamerzetel. Je hebt de mogelijkheid om de hele serie uit te voeren in dezelfde stof of leersoort, zodat je een strak geheel krijgt. Maar misschien geef je de voorkeur aan meer variatie: kies dan voor verschillende kleuren of materialen om juist een speels en persoonlijk accent aan je interieur te geven. Zo kun je jouw keuken, eetkamer of barhoek helemaal naar wens inrichten
Probeer de barkruk Nardo in onze showroom en laat je verrassen door de vele opties. Weet je al wat je wilt? Bestel dan eenvoudig online!
Dit model staat in onze showroom in Sliedrecht
Showroom Sliedrecht
Robuuste Tafels
Blankenstraat 4
3364BB Sliedrecht
Tel. 078 48 32 59
Klik hier voor de openingstijden en routebeschrijving
Je bent altijd welkom om binnen te lopen. Wil je er zeker van zijn dat we rustig de tijd voor je kunnen nemen? Plan dan eenvoudig een afspraak in. Zo weet je zeker dat één van onze experts alle aandacht heeft voor jouw wensen en ruimte.
Maak een afspraak| Zithoogte | 68cm / 78cm |
| Zitdiepte | 45cm |
| Arm hoogte | 86cm |
| Totale breedte | 50cm / 56cm |
| Totale hoogte | 90cm |
| Totale diepte | 60cm |
| Materiaal | diverse materialen |
| Kleur | leverbaar in diverse kleuren leer en stof |
| Vulling | koudschuim met dacron zit en rugbed |
| Bestellen | Zonder aanbetaling |
| Levertijd | 10 – 12 weken |
| Levering | Inclusief montage service |
| Garantie | 100% tevredenheidsgarantie |
| Productsoort |









